LAVOCE DN14.300TK 1.4" Compression Driver, Neodymium
LAVOCE
available in approx. 12 wk(s)
319,00
add to cart
Find a dealer
available in approx. 12 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 12602833
svg
110 W AES, 8 ohms, 109 dB, 500 - 20000 Hz