LAVOCE DN14.25T-16 1.4" Compression Driver, Neodymium Magnet,
Double tap or pinch to zoom
Hover to zoom
Bildergalerie öffnen
Detail images (3 overall)
only a few items available
195,00
add to cart
Find a dealer
only a few items available
List price
excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 12602960
80 W AES, 16 ohms, 108 dB, 1000 - 18000 Hz