MEANWELL Power Supply 156W / 24V LRS-150F-24
MEANWELL
Stock for approx. 12 wk(s)
44,90
add to cart
Find a dealer
Stock for approx. 12 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 51405086
svg
Switching power supply, closed, 156 W / 24 V DC / 6.5 A